Body EVOLUTION

Pruszków

Godziny otwarcia:

Sprawdź naszą ofertę klikając UMÓW WIZYTĘ

Salon w Pruszkowie

Chcesz prezentować się jak najlepiej podczas wyjazdu wakacyjnego albo na specjalnej uroczystości? Nasze studio modelowania sylwetki w Pruszkowie pomaga spełniać marzenia o idealnej sylwetce oraz gładkiej skórze pozbawionej niedoskonałości, zmarszczek i niechcianego owłosienia. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić nas, by skorzystać z depilacji laserowej, mezoterapii albo masażu.

Depilacja laserowa i inne zabiegi beauty dla Klientów z Pruszkowa

Współczesna kosmetologia oferuje szereg rozwiązań, które bez zagrożenia dla zdrowia pomogą Ci:
  • zmniejszyć o kilka centymetrów obwód w pasie, w udach albo ramionach,
  • poprawić kondycję i ogólne samopoczucie,
  • pozbyć się nieestetycznych przebarwień,
  • pozbyć się owłosienia na ciele,
  • odjąć sobie kilka lat,
  • dogłębnie oczyścić twarz.
To wszystko znajdziesz w naszym salonie w Pruszkowie. Odwiedź Body EVOLUTION, by jeszcze lepiej czuć się we własnym ciele!

Depilacja laserowa: Pruszków

Jak pozbyć się niechcianego owłosienia w sposób trwały, by na długo zapomnieć o maszynkach, depilatorze i plastrach z woskiem? Jeżeli zależy Ci na efekcie, który utrzyma się na długo, odwiedź nasz salon w Pruszkowie, by poddać wybrany obszar ciała depilacji laserowej. Przygotowując się do wakacji na rajskiej plaży, rozważ także endermologię LPG, która ma na celu zmniejszenie cellulitu pod skórą. Serdecznie polecamy również pozostałe zabiegi wykonywane w naszym studiu w Pruszkowie:
  • karboksyterapia — ogólna poprawa wyglądu sylwetki,
  • EMShape — technologia wspierająca budowę mięśni,
  • lipoliza iniekcyjna — dzięki niej pozbędziesz się tkanki tłuszczowej,
  • mezoterapia — ujędrnia i odmładza skórę.
Skonsultuj się z doświadczonym specjalistą w naszym salonie, aby dowiedzieć się więcej o konkretnym zabiegu i dostosować go do swoich potrzeb.

Pruszków: depilacja laserowa

Jedną z największych zalet depilacji laserowej jest jej długotrwały charakter. Podczas zabiegu skoncentrowane wiązki światła docierają w głąb skóry, aby zniszczyć znajdujące się tam cebulki. Nowoczesne lasery działają na tyle precyzyjnie, że nie naruszają struktury okolicznych tkanek. Kontakt skóry z wiązką światła ograniczony jest do minimum, co wpływa na bezpieczeństwo zabiegu. Depilacja laserowa w naszym salonie w Pruszkowie jest skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Wszystko za sprawą nowoczesnego lasera Primelase, który przewyższa technologicznie alternatywne rozwiązania obecnie dostępne na rynku. Zapraszamy!