Body EVOLUTION

Olsztyn

Adres:

Godziny otwarcia:

Sprawdź naszą ofertę klikając UMÓW WIZYTĘ

Salon Body Evolution w Olsztynie

Chcesz cieszyć się gładką, piękną i jędrną skórą pozbawioną owłosienia, zmarszczek oraz różnego rodzaju niedoskonałości? Marzysz o tym, by wreszcie pozbyć się tkanki tłuszczowej, która nie chce zniknąć z pleców, ud, brzucha albo innej partii ciała, pomimo wyczerpujących treningów połączonych z niskokaloryczną dietą? Serdecznie zapraszamy do salonu Beauty Evolution w Olsztynie, gdzie zajmiemy się Tobą kompleksowo!

Depilacja laserowa: Olsztyn

Celem depilacji laserowej pozbycie się niepożądanego przez nas owłosienia nie tylko z nóg, ale również innych części ciała. Oprócz długo utrzymującego się efektu gładkiej skóry do niewątpliwych walorów poddania się depilacji laserowej należy też jego bezpieczeństwo oraz to, że zabieg ten jest bezbolesny. Jeśli oczywiście jest wykonany z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu przez profesjonalistów, tak jak ma to miejsce w naszym salonie w Olsztynie, gdzie depilacja laserowa jest przeprowadzana z wykorzystaniem najwyższej jakości lasera diodowego Primelase. To nowoczesne urządzenie o dużej mocy, a przy tym niezwykłej precyzji działania, dające możliwość usuwania niechcianego owłosienia z prawie każdej partii ciała. Ponadto funkcja chłodzenia, w którą wyposażony jest sprzęt, minimalizuje ból, dając gwarancję komfortu podczas zabiegu.

Efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Natomiast ilość oraz częstotliwość kolejnych zostanie indywidualnie dostosowana, w zależności od partii ciała poddanej depilacji oraz rodzaju owłosienia.

Olsztyn: depilacja laserowa i inne zabiegi na ciało oraz twarz

Oprócz depilacji laserowej w naszym salonie w Olszynie wykonujemy także szereg innych zabiegów beauty na ciało oraz twarz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wyszczuplania z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, jak również odmładzania skóry z wykorzystaniem sprawdzonych preparatów i metod. Umów się na wizytę już dziś!

Urządzenia wyszczuplające

Zabiegi na ciało