Jesień to idealny czas na zabiegi kosmetyczne.

Kiedy Ty cieszyłaś się słoneczkiem, plażą, słoną wodą, spacerami w górach czy inną formą wypoczynku, Twoja skóra narażona była na uszkodzenia. Wystawiona na pełne promieniowanie słoneczne, zazwyczaj bez użycia odpowiednich filtrów bądź nakładane ale za rzadko. A na domiar złego, nie przykuwałaś uwagi do codziennej pielęgnacji, bo…kto by się przejmował na wakacjach.

Teraz kiedy słonca coraz mniej, a wakacje stają się wspomnieniem z pomocą przychodzą zabiegi regeneracyjne. Przygotowaliśmy ofertę specjalną na jesienne zabiegi 3 + 1 gratis.  Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się jakie zabiegi szczególnie warto wykonać.

Specjalista poleca:

Podstawowym zabiegiem  są peelingi chemiczne, które w zależności od siły działania może złuszczyć tylko martwy naskórek, lub dotrzeć także do głębszych warstw. Substancje chemiczne, które stosuje się do zabiegu to peelingi kwasowe. Warto skorzystać z wiedzy kosmetologa gdyż rodzajów kwasów jest mnóstwo, a każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego doboru. Seria takich zabiegów może być dopasowana do każdego rodzaju cery.

Dla skóry delikatnej, bardzo wrażliwej na mocniejsze zabiegi lub po prostu wymagającej jedynie odświeżenia dobrze sprawdzi się peeling kawitacyjny. Jest to ‘must have’ właściwie całym rokiem. Doskonale oczyszcza, nawilża dzięki czemu skóra staje się promienna.

Jeśli mamy doczynienia ze skórą dojrzałą, poszarzałą, mało jędrną czy zmarszczkami. Polecam zastosować serię intensywniejszych zabiegów. Tutaj dobrze sprawdzi się mezoterapia mikroigłowa. Już samo mikronakłucie skóry przy pomocy urządzenia zmuszą ją do odbudowy, ale przy zastosowaniu różnych substancji aktywnych efekty są bardziej spektakularne. Seria mezoterapii przynosi skórze wiele korzyści wyrównuje koloryt, zwiększa napięcie skóry, spłyca zmarszczki, niweluje blizny i zmniejsza widoczność porów.

Przyjdź do wybranego gabinetu, nasz specjalista indywidualnie dobierze terapię zabiegową.

Klaudia Werelich

Kosmetolog Body Evolution