Przygotuj się do wakacji z Body Evolution!

Wraz z nadejściem wakacyjnych dni, wiele z nas zaczyna myśleć o tym, jak poprawić swoją sylwetkę i pozbyć się zbędnych centymetrów oraz cellulitu. Wciąż nie jesteś gotowa na plażę? Nie martw się, jeszcze nie jest za późno. Jeśli i Ty planujesz rozpocząć serię zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych, to teraz jest ostatni dzwonek, aby zdążyć przed sezonem letnim i poczuć się pewniej w swoim ciele! Lato to czas, kiedy większość z Nas pragnie wyglądać jak najlepiej, aby móc cieszyć się wakacjami bez kompleksów. Niestety, zmagania z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej czy niedoskonałościami skóry mogą być dla nas frustrujące i powodować brak pewności siebie.
 
Bez obaw! W naszej ofercie znajdziesz wiele skutecznych metod, które pomogą Ci osiągnąć upragniony efekt. Jednym z nich jest endermologia z technologią LPG. Charakteryzuje się on bardzo wysoką skutecznością w modelowaniu sylwetki, a co za tym idzie w wyszczuplaniu. Zabieg polega na masażu podciśnieniowym przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu zabiegowi poprawisz ukrwienie i dotlenienie tkanek, a także zredukujesz cellulit i tkankę tłuszczową!
 
Kolejnym, o którym warto pomyśleć jest masaż bańką chińską. To technika masażu, która działa na zasadzie podciśnienia. Dzięki temu poprawisz krążenie krwi i dotlenisz tkanki. Wpływa na skórę silnie pobudzająco. Efekt? Stopniowa redukcja cellulitu!
 
Ćwiczenia i dieta pełna poświęceń nie przynoszą rezultatu?  Wypróbuj Kriolipolizę –  to nowoczesny zabieg, który polega na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich trwałego usunięcia i są wydalane z organizmu w naturalny sposób. Dzięki niej zgubisz centymetry w obwodzie. To idealna propozycja, która odmieni ciało! 
 
A teraz czas na wspaniałą karboksyterapię! Wstrzykiwany pod skórę medyczny dwutlenek węgla, który wpływa na produkcję elastyny i kolagenu odpowiedzialnych za elastyczność i napięcie skóry, a także zredukuje rozstępy i cellulit. Działa stymulująco na tkankę tłuszczową, co skutkuje jej redukcją. Karboksyterapia ma bardzo szerokie zastosowanie na wielu obszarach ciała.
 
Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do powyższych zabiegów. Posiadamy szeroką gamę metod, które pozwalają na modelowanie sylwetki oraz poprawę wyglądu skóry. Jeśli nie wiesz, na który z tych zabiegów się zdecydować, to Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni plan zabiegowy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Odbierz konsultację gratis i już teraz rozpocznij przygotowania do letniej wakacyjnej przygody z nową, piękniejszą sylwetką. Skorzystaj z naszej oferty i rozpocznij serię zabiegów już dziś. Warto pamiętać, że regularność zabiegów jest kluczowa, aby osiągnąć najlepsze efekty. Rozkoszuj się najlepszą wersją siebie wraz z Body Evolution!