Otwarcie nowego gabinety Body Evolution Clinique!

30sty stycznia był wyjątkowym dniem dla mieszkańców Makowa Mazowieckiego. O godzinie 18 nadeszła długo wyczekiwana chwila… Wielki dzień otwarty, nowego salonu Body Evolution Clinique! To wydarzenie to nie tylko początek nowej współpracy, ale także pierwsze efekty pracy nad nowym projektem.

Dzień otwarty w Body Evolution Clinique był okazją do niezapomnianej zabawy i odkrycia nowych możliwości pielęgnacji twarzy i ciała. Na gości czekały liczne atrakcje, w tym szampan, wyśmienite przekąski, losowanie nagród oraz pokazy nowych zabiegów dostępnych w salonie.

Nasi goście mieli okazję zapoznać się z różnorodnością usług oferowanych przez Body Evolution Clinique, działającego w ramach franczyzy oraz skorzystać z ekskluzywnych zabiegów. Od modelowania sylwetki po zaawansowane technologie rewitalizacji skóry- każdy mógł znaleźć coś idealnego dla siebie. Ponadto, salon po raz pierwszy ukazał się w nowej, złoto-różowej odsłonie!

Na dniu otwartym nie zabrakło uśmiechów, miłych słów i niezapomnianych przeżyć. To niezwykłe wydarzenie z pewnością rozpoczęło działalność salonu w Makowie Mazowieckim z przytupem!

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas i cieszyli się z nami. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować naszą podróż z Body Evolution Clinique i zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego salonu… i kolejnych które planujemy na ten rok 🙂

Jeśli Ty również chciałabyś otworzyć swój salon kosmetyczny, ale nie wiesz od czego zacząć?
Zadzwoń albo napisz do nas, a chętnie Ci pomożemy !

Otwarcie Body Evolution Clinique Maków Maz.