Jesień to doskonały okres na poprawę kondycji!

 

Jesień to doskonały okres na poprawę kondycji naszej skóry. Jesteś ciekawa dlaczego?

Teraz, gdy słońca już coraz mniej, a wakacje stają się powoli wspomnieniem, czas pomyśleć o regeneracji skóry, bowiem jesień jest najlepszym czasem na zabiegi złuszczające.

Dlaczego?

Z jednego ważnego powodu – jesteśmy zdecydowanie mniej narażeni na oddziaływanie promieni słonecznych, a co za tym idzie, bezpieczniejsi i gotowi na rekonwalescencję pozabiegową, zakładającą bezwzględne unikanie ekspozycji na słońce.

  1. Kwasy mają w kosmetologii szerokie zastosowanie. Ich zadaniem jest głębokie złuszczanie skóry i nawilżanie. Polecane są do walki z trądzikiem, pierwszymi oznakami starzenia, zmęczoną i poszarzoną cerą. Uelastyczniają, dodają blasku, niwelują przebarwienia, blizny posłoneczne i trądzikowe.

 

  1. Mikrodermabrazja diamentowa- polecana w przypadku walki z trądzikiem, rozszerzonymi porami, łojotokiem bądź na co dzień łuszczącą się skórą. Wykorzystywane podczas zabiegu specjalne głowice usuną zrogowaciały naskórek, dogłębnie oczyszczą skórę i pozwolą na regenerację oraz tworzenie nowych, pełnowartościowych komórek.

 

  1. Mezoterapia igłowa- okresie letnim naszej skórze przyda się solidny zastrzyk witamin, minerałów i innych dobroczynnych składników. Idealnie sprawdzi się mezoterapia, która wykorzystując odpowiednio skomponowane koktajle, skutecznie odżywia i regeneruje zmęczoną po lecie skórę. Śródskórne podanie preparatu rewitalizujących pobudza działanie fibroblastów, będących odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny – strażników młodości. Wykorzystany podczas zabiegu kwas hialuronowy dodatkowo ujędrni i uelastyczni skórę.

 

  1. Mezoterapia frakcyjna- efekt odmłodzenia i złuszczenia skóry można uzyskać także dzięki nakłuwaniu za pomocą niewielkiego urządzenia Dermapen. Mikronakłuwanie wyrównuje koloryt, zwiększa napięcie skóry, spłyca zmarszczki, niweluje blizny i zmniejsza widoczność porów. Polecany również dla osób z cerą naczyniową w celu wzmocnienia naczyń.

 

A Ty który z zabiegów wybierasz ?

Jeśli nie wiesz na co się zdecydować zapraszamy na bezpłatną konsultację w raz oceną i diagnozą skóry.

Dobierzemy zabieg do Twoich potrzeb.