Studio modelowania sylwetki

Franczyzna

Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu beauty, warto zapoznać się z naszą ofertą!

Body evolution

Rynek beauty and wellenes ma ogromny potencjał. Mimo rosnącego od lat zainteresowania zdrowym stylem życia i aktywnością, wciąż tylko nieznacznie połowa obywateli deklaruje cykliczne
korzystanie z salonów kosmtycznych i siłowni.

Do wzrostu popytu na nasze usługi przyczyniają się rosnący kult ciała, moda na zdrowy i sportowy tryb życia, a także potrzeba kobiet dbania o siebie. Zwiększona zamożność Polaków sprawia, że potrzeba takich miejsc jak Body Evolution jest wysoko i cały czas rośnie.
Dlatego to sprzyjający moment na decyzję o rozwinięciu własnego gabinetu! Jeśli rozważasz otwarcie na własną rękę weź pod uwagę fakt , że razem możemy więcej. Razem możemy pozwolić sobie na publikację w prasie kobiecej, akcje z influencerami czy program w telewizji!

Szacuje się, że w Polsce 60% biznesów zamyka się przed upływem 2 lat. Część salonów nie wytrzymuje tempa rozwoju rynku i wypada z niego, bo nie dostosowuje standardów działania do aktualnych realiów. Konsolidacja rynku i przejmowanie go przez duże sieci to nie tylko polski, ale
ogólnoświatowy trend w biznesie. Wynika on z tego, że podążanie za zmieniającymi się potrzebami klientów wymaga dużych nakładów finansowych oraz korzystania z wiedzy specjalistów w dziedzinach takich, jak marketing czy nowe technologie.

Aby zmniejszyć ryzyko niepowodzenia własnej firmy, warto pomyśleć o przystąpieniu do sieci franczyzowej, łącząc się ze stabilnym, wiarygodnym i liczącym się partnerem. Daje to możliwość uniknięcia wielu błędów, korzystania z niezbędnej wiedzy metodycznej i biznesowej.
Wejście w taką współpracę daje przewagę konkurencyjną – możesz zostać pierwszym przedstawicielem silnej marki na swoim lokalnym rynku!

Zaufało nam już 27 gabinetów, tworząc razem z nami rozwijającą się markę , oraz drugie tyle współpracuje z nami przy szkoleniach czy wypożyczając sprzęt kosmetyczny!
Nasza oferta sprawdza się doskonale zarówno w dużych, jak i mniejszych miejscowościach. Gwarancję rozwoju daje bogate know how dotyczące wszystkich aspektów prowadzenia gabinetu.

Body Evolution to propozycja współpracy przede wszystkim dla kosmetyczek, kosmetologów, dietetyków i trenerów personalnych, ale także kobiet które chcą rozpocząć pracę na własny rachunek. To świetna ofert zarówno dla osób z niewielkim doświadczeniem w biznesie, które szukają bezpiecznego miejsca do rozwój na swoim lokalnym rynku, jak i okazja do zbudowania dużej firmy z siecią kilku gabinetów.

Decydując się na współpracę z nami: