Akcja Motywacja!

Podejmij wyzwanie i osiągnij swoje wymarzone cele w ciągu zaledwie 30 dni! Zacznij już dziś dążyć do szczuplejszej sylwetki. Jeśli masz dość siedzącego trybu życia i chcesz coś zmienić w swoim zdrowiu i wyglądzie? To wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i samopoczucie! Pozwól na osiągnięcie swoich marzeń w tak krótkim czasie. Chcesz zacząć, ale nie wiesz jak? To proste! Po każdym wykonanym treningu dostajesz pieczątkę!

Możesz wybierać spośród różnych form aktywności, takich jak:

– Vacu – ćwiczenie na bieżni pomoże Ci w walce z uporczywą tkanką tłuszczową, skutecznie zmniejszysz swój obwód w talii. 

– Rollmasaż – świetnie wymodeluje sylwetkę, zredukuje cellulit i rozluźni mięśnie

– Rowerek – poprawi wydolność Twojego organizmu, ujędrni skórę i pomoże zachować smukłą sylwetkę

Dodatkowo! Wszystkie nasze urządzenia wyposażone są w podczerwień i podciśnienie, dzięki czemu Twój trening będzie jeszcze bardziej skuteczny i pozbędziesz się nagromadzonych toksyn w organizmie. Ważne, aby wybrać coś, co sprawi Ci przyjemność i zmotywuje Cię do dalszej pracy nad swoim zdrowiem.

Jeśli podołasz wyzwaniu otrzymasz nagrodę w postaci darmowego zabiegu. Jakiego? Dowiesz się w swoim najbliższym salonie Body Evolution! Zdradzimy, że nie pożałujesz. Nagroda jeszcze bardziej przybliży Cię w drodze do zadbania o siebie i swoją urodę.

Dołącz do Nas już dzisiaj! Nie czekaj i zacznij swoją przygodę ze sportem. U Nas nie zabranie Ci dawki porządnej motywacji. Do roboty! Niech to zamieni się w Twój priorytet!

Zabiegi antycellulitowe